Artykuły BHP

Artykuły BHP

Artykuły BHP

Środki ochrony indywidualnej są niezwykle istotne podczas pracy w przemyśle, budownictwie czy rolnictwie. Niezależnie od tego czy pełnią funkcję dodatkowego zabezpieczenia, czy są wymogiem koniecznym do rozpoczęcia pracy, ich jakość nie powinna zostawiać niczego do życzenia.

Jakie wymagania muszą spełniać środki ochrony indywidualnej?

Przede wszystkim muszą gwarantować najwyższy poziom ochrony oraz w żaden sposób nie wpływać negatywnie na ergonomię i jakość wykonywanej pracy, tak by była ona jak najbardziej efektywna. Z tego względu artykuły BHP dostępne na aciro.pl gwarantują najlepszą ochronę oraz dają pewność, że nie zawiodą w żadnym momencie. Pochodzą od renomowanych producentów, którzy mogą poszczycić się znakomitymi opiniami.

Jakie środki ochrony w pracy należy stosować, by nie narażać się na rozwój chorób zawodowych?

  • Ochrona głowy – niezbędne w pracy na wysokościach oraz wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko, że spadający element może uderzyć pracownika w głowę.
  • Ochrona dróg oddechowych – maski chronią pracowników przed oparami chemikaliów oraz wdychaniem zapylonego powietrza, sprawdz półmaskę 3M
  • Ochrona słuchu – nauszniki oraz stopery chronią słuch Twoich pracowników podczas przekroczenia normy hałasu.
  • Buty robocze – należy używać ich nawet w sklepowych magazynach. Chronią stopy przed zmiażdżeniem przez ciężkie przedmioty oraz palety z towarem.
  • Rękawice ochronne – konieczne dla każdego, kto pracuje z ostrymi elementami.
  • Ochrona wzroku - google ochronne to ważny element pracy wszędzie tam, gdzie jest możliwość uszkodzenia oczu.
  • Kombinezony ochronne - kombinezony pomogą w środowiskach, gdzie instnieje ryzyko uszkodzenia ciała człowieka przez zranienie lub bliższy kontakt ze szkodliwymi substancjami.
Chemsplash 2510 Cool 65 Kombinezon ochronny

Chemsplash 2510 Cool 65 Kombinezon ochro...

Kombinezon jednorazowy Chemsplash 2510.Cool 65. Typ 5/6. Kategoria III.Produkt obecnie niedostępny....