Półmaska 3M 6200 rozm. M

Producent: 3M
szt.
Cena brutto: 66,81 zł / szt. 54,32 zł / szt.

Półmaska przeciw gazom i parom, rozmiar M

Kod produktu: 6200
Stock number: XA007702658

Cena nie obejmuje wymiennych filtrów/pochłaniaczy

Ochrona: pary/gazy

Półmaska 3M przeciw gazom i parom z serii 6000 wyposażona jest w podwójne bardzo lekkie elementy filtrujące, znajdujące się po obu stronach twarzy. Filtry mocowane są za pomocą bardzo prostych w użyciu łączników bagnetowych co sprawia, że półmaska jest bardzo ekonomicznym i elastycznym rozwiązaniem. W celu zwiększenia wygody i uniwersalności do maski może być dołączony aparat wężowy sprężonego powietrza 3M S-200. Maski 3M mogą być również stosowane z innymi elementami oczyszczającymi, które skutecznie chronią przed gazami, parami i cząstkami. Produkt jest bardzo lekki (85g) i przeznaczony do wielokrotnego użytku. Wykonany jest z nieuczulającego materiału, a przede wszystkim jest bardzo dobrze wyważony. Półmaska jest bardzo łatwa w codziennym użytkowaniu. Dostępna w rozmiarze M

Półmaska 3M serii 6000 - Korzyści stosowania

  • Maska wykonana jest z elastomeru – lekkiego materiału, który zapewnia komfort podczas długich prac
  • Produkt kompatybilny z innymi środkami ochrony głowy i oczu 3M
  • Zastosowana w maskach 3M niskoprofilowa konstrukcja minimalizuje ograniczenie pola widzenia.
  • Maska 3M dostosowana jest do podłączenia elementów oczyszczających, które zapewniają bezpieczne i pewne dopasowanie. Maska wyposażona w dwa elementy oczyszczające zapewnia niższy opór podczas oddychania.


Półmaska 3M 6200 - zastosowanie:

  • Budownictwo – Półmaski 3M serii 6000 doskonale sprawdzą się do ochrony dróg oddechowych osób pracujących na budowie, gdzie powstaje kurz, unoszą się pyły i szkodliwe zapachy. Maska 3M jest niezbędna podczas pracy z gipsami, tynkami i klejami. Chroni przed podrażnieniami i uczuleniami.
  • Chemikalia – Maski są niezbędnym elementem wyposażenia w środowisku ze szkodliwymi gazami i parami przy stężeniu nie przekraczającym 10xNDS (Najwyższe Dopuszczalne Stężenie), a także w otoczeniu, w którym mogą występować szkodliwe cząstki stałe i ciekłe przy stężeniu nie przekraczającym 20xNDS.