3M Spray 77 Klej w aerozolu (500ml)

Uniwersalny klej w aerozolu do styropianu, papieru, kartonu oraz tkanin

Kod produktu: Spray 77
Stock number: 7000116782
Poprzedni numer magazynowy: YP208061207

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M
  • szt.
  • Cena brutto: 88,28 zł / szt. 71,77 zł / szt.

SZANOWNY KLIENCIE,

Jeśli chcesz dokonać zakupu hurtowego, skontaktuj się z nami!

Wycenimy takie zamówienie indywidualnie!

bok@aciro.pl 

516-262-435

Nowoczesne kleje są coraz bardziej trwałe, a przede wszystkim wygodne w użyciu. Dlatego ich stosowanie w ostatnich latach nieustannie zyskuje na popularności, sprawiając, że w czasie montażu coraz częściej odchodzi się od sztywnych elementów, takich nity, śruby czy wkręty. 3M Spray 77 to klej w aerozolu przeznaczony do spajania papieru, kartonu, styropianu oraz tkanin.

3M Spray 77 – wygodny klej w aerozolu

3M Spray 77 jest klejem dozowanym przy użyciu aerozolu. Aerozol to gwarancja łatwej i bezproblemowej aplikacji. Spray umożliwia dozowanie optymalnej ilości kleju oraz dokładne pokrycie powierzchni, która ma być klejona. Klej 3M spray bardzo szybko spaja, nawet w ciągu 15 sekund, a połączenie jest bardzo trwałe. Jego używanie znacznie usprawnia montaż małych elementów i sprawia, że praca przebiega znacznie szybciej. Nie wsiąka w klejony materiał, co pozwala na jego pozycjonowanie, a także sklejanie już złożonych do pewnego stopnia elementów.

3M Spray 77 – precyzja montażu

Ponadto Spray 77 nie spływa oraz nie przemieszcza się samoistnie. Dzięki temu sklejanie elementów zachodzi w sposób kontrolowany i maksymalnie precyzyjny. Jest wielozadaniowy, może być wykorzystywany zarówno przy prostszych pracach domowych, jak i bardziej zaawansowanych rozwiązaniach przemysłowych. Charakteryzuje się również odpornością na zmienne czynniki atmosferyczne, wilgoć oraz temperatury od -30℃ do +60℃.

3M Spray 77 – zastosowanie

Sprawdza się przy klejeniu wielu różnego rodzaju materiałów, od papieru, kartonów, pianek zabezpieczających po tworzywa sztuczne, metale oraz drewno. Klej 3M w aerozolu okaże się przydatny zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przemyśle. Z pewnością będzie on niezbędnym elementem pracy w takich branżach jak:

  • przemysł ogólny,
  • budownictwo,
  • transport,
  • przemysł drzewny,
  • przemysł drukarski.