Przyłbica spawalnicza Speedglas 9100X SW 3M 501815

Speedglas 9100X - Przyłbica spawalnicza z szybkami bocznymi, poszerzającymi pole widzenia spawacza na boki

Kod produktu: 501815
Stock number: 7000000218

Produkt na zamówienie, realizacja trwa co najmniej 2 tygodnie.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M
  • szt.
  • Cena brutto: 2 417,92 zł / szt. 1 965,79 zł / szt.

SZANOWNY KLIENCIE,

Jeśli chcesz dokonać zakupu hurtowego, skontaktuj się z nami!

Wycenimy takie zamówienie indywidualnie!

bok@aciro.pl 

516-262-435

Przyłbica Speedglas 9100X SW 3M

Przyłbica spawalnicza Speedglas z serii 9100 posiada filtr 9100X oraz szybki boczne (Side Windows). Przyłbice zostały zaprojektowane specjalnie dla spawaczy i przystosowane do potrzeb ich pracy. Wyposażone zostały w filtr - Speedglas 9100X oraz szybkę ochronną, która zapewnia stałą ochronę oczu przed promieniowaniem UV oraz IR niezależnie od jasności filtra. Produkt posiada siedem stopni zaciemnienia oraz pięciostopniową czułość sensorów wykrywania łuku spawalniczego. Stopień zaciemnienia maski można zablokować na stałe. Ponadto automatyczny filtr spawalniczy posiada trzy sensory światła. Idealnie sprawdza się przy spawaniu większością metod.

Zapewnij sobie pełną ochronę – połącz przyłbicę i inne środki ochrony

Przyłbica spawalnicza jest łatwa w użyciu oraz konserwacji. Jest w pełni regulowana, można ją dopasować dowolnie do twarzy. Świetnie nadaje się do stosowania wraz z innymi środkami ochrony indywidualnej, np. półmaskami ochronnymi.

Przyłbica Speedglas 9100 – korzyści stosowania:

  • Możliwość doboru czasu, w którym filtr dostosowuje się do poziomu światła
  • Funkcja blokowania poziomu zaciemnienia filtra. Jasny filtr np: do szlifowania lub ciemny, aby uzyskać filtr pasywny.
  • Speedglas 9100X posiada doskonałe parametry optyczne i zapewnia długotrwały komfort patrzenia.
  • Doskonałe uszczelnienie, które idealnie przylega do konturów twarzy. W czasie spawania narażone na niebezpieczeństwo sa bowiem nie tylko oczy, ale również skóra twarzy, która może zostać uszkodzona przez gorące kawałki odpryskującego metalu.
  • Innowacyjne nagłowie, które dopasowuje się do każdego kształtu głowy zapewniając bezpieczeństwo i stabilne dopasowanie. Dzięki temu przyłbica nie zsunie się z głowy i nie spowoduje poważnego niebezpieczeństwa, jakie może wystąpić w czasie wykonywania pracy spawacza.

Przyłbica Speedglas 9100 – zastosowanie

Przyłbica Speedglas 9100X przeznaczona jest do spawania większością metod takich jak MMA, MIG/MAG, TIG, spawania mikoplazmą oraz spawania i cięcia gazowego.