Przyłbica Speedglas spawalnicza 3M 9100V SW 501805

Przyłbica spawalnicza Speedglas z filtrem oraz bocznymi szybkami

Kod produktu: 501805
Stock number: 7000000217

Produkt na zamówienie, realizacja trwa co najmniej 2 tygodnie.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M
  • szt.
  • Cena brutto: 2 069,55 zł / szt. 1 682,56 zł / szt.

SZANOWNY KLIENCIE,

Jeśli chcesz dokonać zakupu hurtowego, skontaktuj się z nami!

Wycenimy takie zamówienie indywidualnie!

bok@aciro.pl 

516-262-435

Przyłbica Speedglas parametry

Zaciemnienie: 5,8,9-13
Pole widzenia: 73 x 107mm

Przyłbica SPEEDGLAS 3M 9100V posiada boczne szybki (SW), które znacząco powiększają pole widzenia spawacza. Jest odpowiednia do pracy dla większości metod spawania przy zaciemnieniu do 13. Przyłbica speedglas Zapewnia stałą ochronę oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz IR (odpowiada zaciemnieniu 13), bez względu czy filtr jst jasny, zaciemniony lub uległ awarii. Maska spawalnicza 3M posiada siedem różnych stopni zaciemnienia, podzielonych na dwie grupy 5-8 i 9-13. Jak również dysponuje pięcioma stopniami czułości sensorów dla zapewnienia niezawodnego wykrywania łuku spawalniczego. Dodatkowo można zablokować stały stopień zaciemnienia lub stopień zaciemnienia 3. Automatyczny filtr spawalniczy przyłbicy spawalniczej jest wyposażony w trzy sensory światła. Model 9100V może być w pełni regulowany oraz wykorzystywany wspólnie z innymi środkami ochrony indywidualnej (np. półmaską 3M 9925).

Przyłbica spawalnicza Speedglas to jeden z najniebezpieczniejszych produktów na rynku.

Zawód spawacza uznawany jest za jeden z najniebezpieczniejszych. Spawacz codziennie narażony jest na poparzenia stopionymi, gorącymi kawałkami metalu czy szkodliwe dla oczu działanie promieniowania UV. Z tego względu, powinien on być zaopatrzony w najlepszą przyłbicę spawalniczą, zapewniającą bezpieczeństwo oczu i twarzy. Poznajcie też: kask 3m Peltor Solaris.

Pamiętaj aby dobrze dobrać przyłbicę spawalniczą do rodzaju spawania. Przed zakupem upewnij się również, że przyłbica do spawania, którą zamierzasz wybrać jest dostosowana do każdego rodzaju pracy – spawanie elektryczne i plazmowe generują bowiem inny rodzaj niebezpieczeństwa niż spawanie laserowe czy gazowe.

Dobierz także rozmiar przyłbicy spawalniczej. Niezwykle ważny jest także dobór przyłbicy spawalniczej pod względem ułożenia jej na głowie. Przyłbica i nagłowie powinny być doskonale dopasowane, by uniknąć niekontrolowanego zsunięcia się z głowy i narażenia na spawacza na odniesienie ran.

Należy również pamiętać o szkodliwych pyłach i dymach powstających podczas spawania. Niebezpieczne okazują się również odpryskujące kawałki gorącego metalu, które mogą uszkodzić skórę twarzy. Dlatego ważne, aby spawacz zaopatrzony był również w system obiegu powietrza lub chociaż półmaskę spawalniczą.