Peltor Optime III 3M Nauszniki przeciwhałasowe

Nauszniki przeciwhałasowe na pałąku nagłownym -3M Peltor Optime III

Kod produktu: H540A-411-SV
Stock number: 7000039622
Poprzedni numer magazynowy: XH001650833

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M
  • szt.
  • Cena brutto: 103,32 zł / szt. 84,00 zł / szt.

Stopień tłumienia: 35 dB
Poziom ochrony: 95 dB(A) - 110 dB(A)
Zagrożenia: Narażenie na długotrwały hałas

Peltor Optime III  to nauszniki przeciwhałasowe zaprojektowane do użytku w miejscach o wyjątkowo dużym natężeniu hałasu. Funkcja ochrony wykorzystuje technologię podwójnej obudowy, co minimalizuje rezonans wewnątrz czaszy i zapewnia maksymalne tłumienie dźwięków o wysokiej częstotliwości. Akustyczne połączenie między wewnętrzną przestrzenią i przestrzenią pomiędzy obudowami zapewnia z kolei maksymalne tłumienie przy niskich częstotliwościach. Poduszki uszczelniające są szerokie i wypełnione miękką pianką, dzięki czemu nie uciskają nadmiernie i można je dokładnie dopasować. Ochronniki słuchu Optime III zapewniają skuteczną ochronę i najwyższą wygodę użytkowania.

Dlaczego warto wybrać nauszniki przeciwhałasowe Peltor Optime III

Nauszniki przeciwhałasowe są rozwiązaniem znacznie zdrowszym dla uszu oraz kanału słuchowego. Ich używanie niesie ze sobą znacznie mniejsze ryzyko powikłań laryngologicznych. Ponadto nauszniki gwarantują tłumienie hałasu w znacznie wyższym stopniu. Warunkiem jest jednak wybór nauszników, które idealnie dopasowują się kształtem do głowy, a także posiadają właściwości, dzięki którym odpowiednio tłumią hałas. Peltor Optime III gwarantują obydwie te cechy.

Ten model nauszników 3M tłumi przede wszystkim niskie częstotliwości, dlatego ochrona słuchu w czasie pracy nie wiąże się z ograniczeniami komunikacyjnymi – rozmowa z przełożonym lub współpracownikiem nie będzie utrudniona.

Nauszniki ochronne Peltr Optime III – kiedy należy je stosować

Nauszniki przeciwhałasowe Peltor Optime III doskonale zdają egzamin w konieczności ochrony słuchu przed długotrwałym hałasem. Nawet mniejsze wartości hałasu, które jednak występują przez cały okres pracy, również wpływają negatywnie na skupienie oraz samopoczucie.

DescriptionChroń słuch w czasie pracy. Nauszniki 3M Peltor Optime III to najlepsza ochrona przed długotrwałym hałasem. Przekonaj się o ich niezawodności.