Honeywell Superlite Plus T4700P Rękawice ochronne

Rękawice ochronne powlekane nitrylem

Kod produktu: T4700P

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Honeywell
  • kpl.
  • Cena brutto: 9,23 zł / kpl. 7,50 zł / kpl.

SZANOWNY KLIENCIE,

Jeśli chcesz dokonać zakupu hurtowego, skontaktuj się z nami!

Wycenimy takie zamówienie indywidualnie!

bok@aciro.pl 

516-262-435

Norma: EN388 - 3111
Kategoria: II

Rękawice ochronne Honeywell Superlite Plus zostały stworzone do wykonywania różnorodnych prac w takich branżach jak: budownictwo, produkcja, usługi komunalne, narzędzia. Ich wierzchnia warstwa wykonana została z nitrylu, dzięki czemu są wyjątkowo elastyczne i zapewniają wysoki poziom zręczności. Jest to produkt zaprojektowany w taki sposób, że może skutecznie chronić przed szkodliwym działanie chemikaliów, jak również są ochroną przed ścieraniem.

Producent zadbał o walory użytkowe wytwarzanych rękawic ochronnych. Biorąc pod uwagę, że w wielu branżach pracownicy zmuszeni są do ich noszenia przez cały dzień, to niezwykle istotny będzie tu komfort noszenia. Wewnętrzna warstwa prezentowanych rękawic została ww całości wykonana ze 100% bawełny, dzięki czemu są one przyjemne w dotyku i miłe dla dłoni. Oprócz tego warto zwrócić uwagę, że tzw. „plecy” rękawiczek są specjalnie wentylowane, co zdecydowanie wpływa na poprawę komfortu, ponieważ dłoń może „oddychać”.

Rękawice ochronne muszą przede wszystkim dobrze zabezpieczać nasze dłonie przez zagrożeniami jakie mogą pojawiać się w codziennej pracy. Prezentowany produkt jest niezwykle wszechstronny w tej kwestii, gdy chroni przed otarciami, przecięciami, środkami chemicznymi i wieloma innymi elementami, na które jesteśmy narażeni. Oprócz tego istotne jest to, że są one wyjątkowo wygodne, a dłonie nie będą nieustannie spocone.

Przykładowe zastosowania:
- Przemysł ogólny
- Transport