Głowica zewnętrzna Raychem POLT-24D/1XO

Nowa cena

Głowica napowietrzna do kabli jednożyłowych o ekranowanej izolacji z tworzyw sztucznych, na napięcie 15 i 20 kV

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Raychem
  • szt.
  • Cena brutto: 344,40 zł / szt. 280,00 zł / szt.

SZANOWNY KLIENCIE,

Jeśli chcesz dokonać zakupu hurtowego, skontaktuj się z nami!

Wycenimy takie zamówienie indywidualnie!

bok@aciro.pl 

516-262-435

 

Głowica zewnętrzna kablowa Raychem POLT-24D/1XO na przekrój żyły roboczej 70-240 mm2. Ta głowica zewnętrzna przeznaczona jest do kabli jednożyłowych o ekranowanej izolacji z tworzyw sztucznych oraz na napięcie wynoszące odpowiednio 15 i 20 kV. Głowica zewnętrza Raychem nie tylko zapewnia stabilne połączenie, ale również gwarantuje szczelność przed wilgocią.

Głowica zewnętrza Raychem – budowa

Budowa oraz montaż głowicy zewnętrznej kablowej są takie same, jak w przypadku głowic wnętrzowych. Na rurze izolacyjnej obkurczona jest dodatkowo odpowiednia ilość kloszy izolacyjnych (patrz: tablice doboru). Zestawy uziemiające w sklepie internetowym Aciro można zamawiać oddzielnie. Zestawy głowic z rozszerzeniem -L12 zawierają końcówki śrubowe z urywanym łbem z otworem pod śrubę M12, zestawy z rozszerzeniem -L16 zawierają końcówki z otworem pod śrubę M16, a zestawy z rozszerzeniem -L20 zawierają końcówki śrubowe z otworem pod śrubę M20.

Głowica zewnętrzna Raychem – zastosowanie

Głowicę zewnętrzną bez problemu wykorzystasz do szczelnego zakańczania kabli, które przewodzą prąd. Oprócz tego możesz zapewnić im właściwą ochronę oraz wytrzymałość. Głowice zewnętrzne pozwalają na podłączenie przewodów do urządzeń oraz napowietrznych linii elektroenergetycznych. Gdzie jeszcze wykorzystuje się głowice zewnętrze?

  • Rozdzielnice na stacjach elektroenergetycznych.
  • Słupy linii o różnym napięciu.