3M Cleaner Spray - Scotch-Weld Środek czyszczący (500ml)

3M Cleaner Spray - ekologiczny środek czyszczący na bazie owoców cytrusowych

Kod produktu: 50098
Stock number: 7100178338
Poprzedni numer magazynowy: YP208061009

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M

3M Scotch-Weld Cleaner Spray to przemysłowy środek czyszczący. Jego największą zaletą jest to, że skutecznie usuwa różnego rodzaju brud – tłuszcze, oleje, a także pozostałości po zaschniętych klejach oraz taśmach klejących. Cleaner Spray bez problemu usunie także resztki gumy do żucia. Produkt ten jest ekologiczny, produkowany z owoców cytrusowych.

3M Cleaner Spray – zalety

Cleaner Spray ma świeży cytrynowy zapach – to sprawia, że korzystanie z niego nie jest uciążliwe dla dróg oddechowych. Zaletą tego produktu jest także to, że nie powoduje korozji, a także nie jest szkodliwy dla powierzchni delikatnych. Bez trudu usunie także trudniejsze zabrudzenia, takie jak olej lub smar. Cleaner Spray nie zawiera w swoim składzie chloru ani rozpuszczalników na bazie benzyny. Ten środek czyszczący po spłukaniu wodą ulega emulgacji – w wyniku połączenia go z wodą powstaje trwała emulsja. 3M Scotch-Weld Cleaner Spray doskonale sprawdzi się w czasie takich czynności, jak:

  • usuwanie źle przyklejonej taśmy podczas mocowania,
  • usuwanie pozostałości po foliach ochronnych, etykietach lub materiałach reklamowych,
  • usuwanie zabrudzeń z powierzchni malowanych oraz niemalowanych,
  • czyszczenie szkła, ceramiki i porcelany,
  • mycie powierzchni i elementów szklanych,
  • czyszczenie powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych,
  • czyszczenie narzędzi, urządzeń oraz sprzętu do natrysku farb i klejów.

3M Cleaner Spray znajduje zatem zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i warsztatach motoryzacyjnych czy zakładach przemysłowych. Jest niezbędnym elementem każdego stanowiska pracy, które jest narażone na zabrudzenia generowane przez wykonywanie przy nim swoich obowiązków.

Cleaner Spray o cytrusowym zapachu jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy niewielką jego ilością spryskać powierzchnię przeznaczoną do wyczyszczenia, poczekać około 5 minut, a następnie przetrzeć czystą szmatką. Produkt dostępny w sklepie Aciro sprzedawany jest w opakowaniach po 500 mililitrów.