Maska 3M 6800 rozm. M

Maska ochronna 3M - pełna z serii 3M 6000, rozmiar M

Kod produktu: 6800
Stock number: 7100015051
Poprzedni numer magazynowy: XA007708242

Cena nie obejmuje wymiennych filtrów/pochłaniaczy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M
  • szt.
  • Cena brutto: 516,60 zł / szt. 420,00 zł / szt.

Ochrona: gazy/pary/pyły

Pełne maski ochronne 3M serii 6000 zaprojektowano z myślą o użytkownikach preferujących stosowanie części twarzowych o minimalnych wymogach konserwacyjnych wraz z elementami oczyszczającymi. Wyposażone w nowy zespół zaworu wydechowego, który znacznie ułatwia oddychanie i porozumiewanie się.

Ponadto efektownie redukuje gromadzenie się wilgoci i ciepła pod maską, poprzez kierowanie wydychanego powietrza ku dołowi maski. Wydłuża żywotność produktu, jak również jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Wszystkie czynności związane z konserwacją może wykonać użytkownik co oszczędza czas i obniża koszty. Szeroka szyba wykonana z poliwęglanu zapewnia doskonałą widoczność oraz jest odporna na zadrapania i uderzenia. W połączeniu z szeroką gamą elementów oczyszczających maska ochronna 3M serii 6000 zapewnia właściwą ochronę i wygodę użytkownika. Maska jest bardzo lekka (waga samej maski to tylko 430 gramów), dobrze wyważona, miękka, hypoalergiczna część twarzowa wykonana z elastomeru zapewnia wysoki komfort.

Dzięki dostępności w trzech rozmiarach i prostej regulacji taśm nagłowia maska zapewnia łatwe dopasowanie do twarzy użytkownika a także zakładanie i zdejmowanie. W zależności od indywidualnych potrzeb, użytkownik ochronnej maski pełnej 3M serii 6000 może stosować różnego rodzaju elementy oczyszczające - filtry, pochłaniacze oraz ich wzajemne kombinacje.

Maska 3M 6800 nadaje się idealnie do prac malarskich i lakierniczych. Z uwagi na lekkości, doskonale sprawdzi się także podczas bardziej czasochłonnych zadań. Maska wykonana jest z nietoksycznej, hipoalergicznej, elastomerowej gumy termoplastycznej co pozwala na jej bezpieczne użytkowanie, a silikonowe uszczelnienie przedłuża żywotność produktu. Maska 3M 6800 przeznaczona jest zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.

Przykładowe zastosowania:
- Budownictwo
- Przemysł farmaceutyczny
- Chemikalia
- Ogrodnictwo

Pochłaniacze do pełnej maski oddechowej sprzedawane są oddzielnie.