3M 4251+ Półmaska A1P2

Półmaska wielokrotnego użytku, klasy ochrony A1P2
Maska lakiernicza 3m

Kod produktu: 4251+
Stock number: 7100113098

Produkt obecnie niedostępny.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M


Ochrona:
pyły/pary organiczne

Półmaska 3M 4251+ klasy A1P2 wyróżnia się specjalnie dopasowaną niskoprofilową konstrukcją, dzięki czemu boczne widzenie jest zdecydowanie ułatwione. Jest ona idealną ochroną przed pyłami oraz parami organicznymi. Jej zastosowanie nie wymaga specjalnego przygotowania, po wyjęciu z opakowania można ją założyć i z niej korzystać. Jest to półmaska całkowicie bezobsługowa, która została stworzona dla wygody użytkowników, jak również zapewnienia im wysokiego poziomu bezpieczeństwa w czasie pracy pośród wielu szkodliwych gazów, par oraz innych cząsteczek, które powszechnie pojawiają się w przemyśle.

Produkt wykonany jest z miękkiego i jednocześnie antyalergicznego materiału, wyposażonego dodatkowo w teksturowaną uszczelkę twarzową. Zawór wydechowy w tej półmasce znalazł się w centralnym umiejscowieniu, dzięki czemu odprowadzanie ciepła oraz wilgoci jest zdecydowanie uproszczone. Cała konstrukcja cechuje się lekkością i dobrym wyważeniem, dzięki czemu praca w niej jest wyjątkowo komfortowa. Taśmy nagłowia są regulowane, a paski na kark łatwe do założenia, dzięki czemu półmaskę łatwo dopasować idealnie do każdej osoby.

Półmaski mogą być wykorzystywane do momentu aż dojdzie do ich uszkodzenia, aż filtry przeciwko gazom zostaną nasycone, zatkają się filtry przeciwpyłowe lub też upłynie miesiąc. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla pracowników przemysłowych, gdyż pozytywnie wpływa na poziom ich bezpieczeństwa, chociażby zwiększając pole widzenia. Na uwagę zasługują również skuteczne filtry.

Przykładowe zastosowania:
- Budownictwo
- Obróbka metali, maska lakiernicza