3M 201E Taśma maskująca (24mmx50m)

Taśma maskująca ogólnego przeznaczenia

Kod produktu: 201E
Stock number: 7100195952
Poprzedni numer magazynowy: UU001578473

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M
  • szt.
  • 6,57 zł / szt.

SZANOWNY KLIENCIE,

Jeśli chcesz dokonać zakupu hurtowego, skontaktuj się z nami!

Wycenimy takie zamówienie indywidualnie!

bok@aciro.pl 

516-262-435

Nośnik: Papier krępowany
Typ kleju: Kauczuk
Rozmiar: 24 mm x 50 m

Przykładowe zastosowania:
- Budownictwo
- Transport
- Przemysł ogólny

Taśma maskująca 3M 201E przeznaczona jest do pracy w temperaturach nie przekraczających 80℃. Jest w pełni przystosowana do suszenia farb w promieniowaniu podczerwonym i UV. Produkt powinien być wykorzystywany tylko do zastosowań wnętrzowych, nie jest przystosowany do dłuższego przebywania na zewnątrz. Taśma rozwija się w sposób w pełni kontrolowany, zapewnia natychmiastową przyczepność, jak również nie pozostawia śladów po odklejeniu. Idealnie nadaje się do aplikowania nawet na bardziej skomplikowanych, nierównych powierzchniach.

Specyfikacja taśmy 3M 201E

  • Nośnikiem jest wytrzymały papier krępowany.
  • Zastosowano na niej trwały i niepozostawiający śladów klej kauczukowy.
  • Długość rolki wynosi 50 metrów, natomiast szerokość taśmy to 24 milimetry.

Taśmę maskujące 3M 201E możesz wykorzystywać w takich branżach jak transport, budownictwo czy przemysł ogólny. Z powodzeniem możesz używać w warunkach domowych w czasie malowania, większych remontów lub majsterkowania.

Dlaczego taśma 3M 201E sprawdza się zarówno w przemyśle, jak i w pracach domowych? Krępowany papier, z którego jest wykonana, cechuje się dużą odpornością na farby oraz rozpuszczalniki. Dlatego zamaskowanie powierzchni, na którą nie chcesz nakładać farby, kleju lub inne substancji, przyjdzie z dużą łatwością. Po odklejeniu taśmy od razu zobaczysz oczekiwane efekty swojej pracy. Stanie się tak, ponieważ klej nie pozostawia na powierzchni żadnych śladów. Unikniesz zatem uciążliwego czyszczenia ścian lub przedmiotów.