3M 4515 Kombinezon ochronny rozm. L (niebieski)

Kombinezon ochronny - rozmiar L, niebieski

Kod produktu: 4515
Stock number: 7000089620
Poprzedni numer magazynowy: GT700000307

MOQ (Minimalna ilość zamówienia) - 20 szt.
Produkt obecnie niedostępny.
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 3M
Klasa ochrony: Kategoria III
Ochrona: pyły/rozbryzgi substancji

Kombinezon ochronny 3M 4515, w kolorze niebieskim, rozmiar L. Jest to istotny element odzieży ochronnej dla pracowników w wielu branżach. Stanowi on ochronę przed stałymi cząstkami materiałów radioaktywnych, zgodnie z normą EN 1073-2:2002. Jest również zabezpieczeniem prze pyłami i rozbryzgami.

Wykonany został z materiałów, które zapobiegają przegrzewaniu się organizmu osoby, która ma go na sobie. Ten model kombinezonu ochronnego wyposażono w wygodny zamek dwustronny, jak również elastyczne i komfortowe ściągacze w mankietach, kapturze, nogawkach oraz pasie – są to elementy, które sprawiają, że jest on idealnie dopasowany do sylwetki oraz szczelny. Z pewnością są to cechy niezwykle istotne, gdyż poleca się go w czasie wykonywania pracy związanej z azbestem, w czasie oczyszczania przemysłowego oraz sprzątania.

Prezentowany kombinezon ochronny stanowi niezwykle ekonomiczne rozwiązanie, gdy w grę wchodzi praca w wyjątkowo zapylonym środowisku. Istotnym faktem jest że kombinezon 4515 wykonany został ze specjalnej oddychającej tkaniny, która pozwala na znaczące zminimalizowanie stresu cieplnego, co sprawia, że pracownicy zauważają zdecydowanie bardziej komfortowe warunki pracy. Jest to wysokiej jakości produkt, w korzystnej cenie, dzięki któremu można skutecznie zapewnić bezpieczeństwo pracy wszystkim pracownikom, którzy np. przeprowadzają kontrolę azbestu, przygotowując plac budowy czy też wykonują izolację.

Przykładowe zastosowania:
- Praca z azbestem
- Oczyszczanie przemysłowe
- Sprzątanie