Norton Vulcan Tarcza do cięcia (125x1x22mm)

Producent: Norton
szt.
Cena brutto: 2,94 zł / szt. 2,39 zł / szt.

Tarcza do cięcia stali, o gradacji A60

Kod produktu: 66252925433
Gradacja: A60
Wymiary: 125 x 1 x 22 mm

Przykładowe zastosowanie:
- Przecinanie

Tarcza do cięcia Norton Vulcan idealnie sprawdza się na stali oraz stali nierdzewnej. Gwarantuje dłuższą żywotność oraz dużą wydajność. Cięcie za jej pomocą odbywa się w bardzo prosty oraz szybki sposób. Produkt jest wygodny w obsłudze, nie wymaga używania dużej siły. Nie tworzy zanieczyszczeń na obrabianej powierzchni. Norton Vulcan to oszczędność nie tylko czasu ale i pieniędzy.

Tarcze do cięcia Norton Vulcan – zwiększona wydajność

Producent wykorzystuje do produkcji tarcz Norton Vulcan spoiwo żywiczne. Dzięki temu udało się o 30% zwiększyć wydajność narzędzia, a także wydłużyć jego żywotność. Wydajne i żywotne tarcze do cięcia to gwarancja oszczędności oraz mniejszej liczby odpadów generowanych w trakcie pracy. W tarczy zastosowano skuteczne ziarno elektrorundowe (w tej ofercie przedstawiamy tarczę z ziarnem o grubości 60), które nie jest uzupełnione zbędnymi wypełniaczami żelaznymi, siarkowymi czy chlorkowymi.

Co świadczy o wydajności tarczy Norton Vulcan?

Najlepszym wyznacznikiem wysokiej jakości tego narzędzia jest duży snop iskier, który uwalnia się w czasie cięcia. Świadczy to o bardzo równomiernym rozmieszczeniu ziarna na powierzchni tnącej. Tarcza zapewnia efektywną pracę nawet po zmniejszeniu swojej średnicy o połowę.

Norton Vulcan – przeznaczenie

Tarczę o grubości 1 milimetra wykorzystasz w czasie ciecia stalowych elementów, których grubość może wynosić nawet kilkadziesiąt milimetrów. Tarczy użyjesz w wielu rodzajach szlifierek o różnym zakresie mocy.