Honeywell SVP 200 Okulary ochronne (bezbarwne)

Producent: Honeywell
szt.
Cena brutto: 8,71 zł / szt. 7,08 zł / szt.

Niezwykle lekkie, dielektryczne okulary ochronne

Kod produktu: 1928861

Oznaczenie soczewki: 2C-1.2 1F
Odporność na uderzenia: Ciała o niskiej prędkości w skrajnych temperaturach (-5 do +55°C)
Przepuszczalność światła: 92%

Okulary ochronne seria Honeywell SVP200 to produkt najwyższej jakości, zapewniający pełen komfort użytkowania oraz świetne dopasowanie. Oferowane okulary ochronne są lekkie i stylowe, a jednocześnie wyróżniają się niskim profilem. Zostały one stworzone w taki sposób, że dają pewność idealnego dopasowania dla każdego pracownika przez cały dzień, niezależnie od branży.

Ochronne okulary, które Państwu prezentujemy zostały wyposażone w dielektyczne, profilowane soczewki, o krzywiźnie 10, dzięki czemu mogą one zapewnić optymalny poziom ochrony. Z uwagi na fakt, że często stanowią one stały element wyposażenia pracowników, noszony przez cały dzień, zadbano również o zauszniki, które wykonano z elastycznego tworzywa, dzięki czemu są wygodne i nie powodują ucisków. Cała konstrukcja okularów ochronnych jest niezwykle lekka – ważą one zaledwie 15 gram i są idealnie dopasowane do większości profili twarzowych.

Pośród kolejnych cech tego produktu należy zwrócić uwagę na fakt, iż posiada ona specjalnie formowany nosek. W ten sposób możemy zapobiegać nieprzyjemnym uciskom i idealnie dopasować go do potrzeb konkretnej twarzy. Soczewki dostępne są w trzech kolorach. Klienci mają do wyboru soczewki poliwęglanowe, które mogą posiadać specjalną ochronę przed zaparowaniem, lub być odporne na zarysowania. Kwestię te dobiera się indywidualnie do potrzeb konkretnego pracownika. Gwarantujemy pełne zadowolenie z zakupu tych okularów ochronnych.

Przykładowe zastosowania:
- Przemysł ogólny
- Rolnictwo
- Budownictwo