Euromold K400LB Głowica konektorowa kątowa

Producent: Euromold
szt.
Cena brutto: 0,00 zł / szt. 0,00 zł / szt.
na interfejs typu C (630A). W zestawie jest końcówka, głowica na kabel typu YH(A) KXS, XRUH(A)KXS na napięcie do 12/20kV zakres 25-300mm

Głowica konektorowa kątowa typu K400LB na interfejs typu C (630A) na kabel typu YH(A) KXS lub XRUH(A)KXS. W sklepie internetowym Aciro kupisz ją w zestawie z końcówką. Pozostałe ważne parametry głowicy konektorowej to:

  • napięcie do 12/20 kV,
  • zakres 25-30 milimetrów.

Głowica konektorowa kątowa wyprodukowana została przez Euromold. To wiodący producent osprzętu do kabli średniego napięcia. Produkty Euromold są bardzo wysokiej jakości. Decydując się na ich zakup, możesz być pewien, że zostały poddane dokładnej i rygorystycznej kontroli, a także spełniają oczekiwania rynku.

Głowica konektorowa kątowa – zastosowanie

Głowica konektorowa typu K400LB wykorzystywana jest do wnętrzowego i napowietrzonego podłączania kabli. Kable te powinny posiadać izolację z tworzyw sztucznych. Głowica będzie odpowiednia do takich urządzeń, jak:

  • silniki,
  • rozdzielnice,
  • transformatory.

Oprócz tego nadaje się także do łączenia ze sobą kilku kabli lub do ich rozgałęzienia.

Głowica konektorowa kątowa – próba wyrobu i napięciowa

Każda głowica konektorowa kątowa produkowana przez Euromold zostaje poddana próbie wyrobu. Próba ta polega na sprawdzeniu, czy produkt działa bez żadnych zarzutów. Oprócz tego sprawdza się także pomiar wyładowań niezupełnych oraz wykonuje próbę napięciową.

na interfejs typu C (630A). W zestawie jest końcówka, głowica na kabel typu YH(A) KXS, XRUH(A)KXS na napięcie do 12/20kV zakres 25-300mm

Uwaga, cena w EURO. Fakturowanie po kursie NBP z dnia sprzedaży. Cena w nagłowku jest ceną przybliżoną.