3M ATG 904 Błona klejowa (12mmx33m)

Producent: 3M
szt.
Cena brutto: 11,22 zł / szt. 9,12 zł / szt.

Błona klejowa w rolce, ogólnego zastosowania

Kod produktu: 904
Stock number: YP208050937

Liner: Papier powlekany
Typ kleju: Akryl
Rozmiar: 12 mm x 33 m

Błona klejowa 3M ATG 904, o grubości 0,05 mm nadaje się do wielu różnych zastosowań, takich jak łączenie oraz tworzenie mocowań. Doskonale sprawdza się przy klejeniu papieru oraz tektury. Produkt gwarantuje natychmiastową, ale długotrwałą przyczepność. Jest odporny na siły ścinające oraz rozpuszczalniki. Błona klejowa 904 jest łatwa i szybka w użyciu. To tańsza i bezpieczniejsza alternatywa dla klejów, śrub i zszywek. Zapewnia natychmiastową przyczepność i wysoką odporność na siły ścinające, promieniowanie UV i wysokie temperatury.

Błona klejowa - zastosowanie:

Drukarnie -  błona klejowa 3M doskonale się sprawdza do klejenia zdjęć, albumów, plakatów, liter stanowiących szyld lub mocowania próbek produktów. Jest także elementem stosowanym w poligrafii i introligatorstwie do klejenie folderów, kalendarzy, kart okolicznościowych, teczek, wzorników, kartonowych stojaków na materiały reklamowe, podczas montażu elementów wystaw sklepowych

Produkcja opakowań – wykorzystywana jest do mocowania etykiet i dokumentów, wklejania wkładek z pianek do pudełek i szkatułek, wklejania usztywniaczy ze styropianu do kartonu.

Produkcja mebli i artykułów tekstylnych – znajduje zastosowanie również w przemyśle meblarskim. Niezbędna podczas przyklejania listew wykończeniowych i ozdobnych lub przyklejania próbek tkanin do wzorników.